Taal
Bel ons voor info 0294 - 74 50 70

Presentaties 2021

Presentaties Vakbeurs Energie 

Hieronder kunt u de beschikbare presentaties van Vakbeurs Energie downloaden. Staat de presentatie die u wilt zien er niet bij? Dan hebben wij die (en komt die ook) helaas niet meer beschikbaar.

Presentaties andere vakbeurzen

Wilt u de beschikbare presentaties van de andere vakbeurzen (dus: PREFAB, Zero Emission | Ecomobiel en/of Industrial Heat & Power) zien? Klik dan op voorgaande links!

Dinsdag 12 oktober

13.00 - 18.00 | Corporatiedag Energietransitie (Carl-Peter Goossen)

Energie Theater
11.30 - 12.30 | Smart Energy Highlights (Rik Luiten & Walter Hulshorst)
15.00 - 16.00 | Uitreiking van de jaarlijkse innovative Energy Solution Award
16.15 - 16.20 | Kennismaking met de start ups van de energietransitie - Lightyear
16.20 - 16.25 | Kennismaking met de start ups van de energietransitie - Energy Design
16.25 - 16.30 | Kennismaking met de start ups van de energietransitie - Luxxor Drain Systems
16.30 - 16.35 | Kennismaking met de start ups van de energietransitie - EARN-E
16.35 - 16.40 | Kennismaking met de start ups van de energietransitie - All Energy Use

Praktijktheater Binnenklimaat
10.30 - 11.00 | Workshop SolarFreezer: Warmtepomp systeem met thermische energie opslag (Jacques Mathijsen)
12.00 - 12.30 | Workshop PIF Isolatie (Rolf van den Hurk)

Praktijktheater Smart Energy
12.00 - 12.30 | Workshop Tienmorgen Advies: Waar moet u op letten bij nieuwbouw en renovatie? (Edwin Boerman)

Woensdag 13 oktober

Energie Theater
13.00 - 14.30 | Kennismiddag VakMediaNet: Duurzame energie en power quality (Sjef Cobben)
15.00 - 16.30 | Waterstof in de gebouwde omgeving - Albert van der Molen (Stedin)
15.00 - 16.30 | Waterstof in de gebouwde omgeving - Gerrit Zijlstra (Intergas)
15.00 - 16.30 | Waterstof in de gebouwde omgeving - Sjoerd Delnooz (Kiwa)

Bosch Zaal
10.30 - 12.00 | Nationale dag van de Energie Adviseur: De energietransitie van ambitie naar realisatie vanuit oogpunt industriële consultancy (Bram van As, De Kleijn consulting & Engineers)
10.30 - 12.00 | Nationale dag van de Energie Adviseur: De energietransitie van ambitie naar realisatie vanuit oogpunt industriële consultancy (Wouter Zijlstra, KWA)
10.30 - 12.00 | Nationale dag van de Energie Adviseur: De energietransitie van ambitie naar realisatie vanuit oogpunt industriële consultancy (Jordi Koes, Bilfinger)
10.30 - 12.00 | Nationale dag van de Energie Adviseur: De energietransitie van ambitie naar realisatie vanuit oogpunt industriële consultancy (Jan Grift, BlueTerra)
10.30 - 12.00 | Nationale dag van de Energie Adviseur: De energietransitie van ambitie naar realisatie vanuit oogpunt industriële consultancy - Kelly Greene & Arjan Broers (ISSO)
10.30 - 12.00 | Nationale dag van de Energie Adviseur: De energietransitie van ambitie naar realisatie vanuit oogpunt industriële consultancy (Tim von Harras, Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties)
14.00 - 16.00 | Nationale dag van de Energie Adviseur: NTA8800, stand van zaken en evaluatie (Marcel van Lieshout, Centraal Register Techniek)

Hertog Zaal
10.30 - 13.00 | Seminar NVKL& KNVvK: Duurzaam koelen, van energiebesparing naar CO2 reductie (Jac van Trijp, RVO)
14.00 - 16.00 | Energy Storage Day: Studies uitgevoerd naar het verdienmodel van opslag (Diederik Apotheker, Invest-NL)
14.00 - 16.00 | Energy Storage Day: Pitch 1 - Skoon (Peter Paul van Voorst tot Voorst)
14.00 - 16.00 | Energy Storage Day: Pitch 2 - Delta21 (Leen Berke)
14.00 - 16.00 | Energy Storage Day: Wat zijn de kansen en barrières in de business case voor energieopslag? (Rob den Exter, Stored Energy)
14.00 - 16.00 | Energy Storage Day: Pitch 3 - SuWoTec (Lammert de Wit)
14.00 - 16.00 | Energy Storage Day: Pitch 4 - Hager (Ed van Dalen)
14.00 - 16.00 | Energy Storage Day: Storage as a service, de toekomst voor grootschalige energieopslag? (Ruud Nijs, GIGA Storage)
14.00 - 16.00 | Energy Storage Day: Pitch 5 - Bredenoord (Zef Jansen)
14.00 - 16.00 | Energy Storage Day: Pitch 6 - Ecovat (Marijn van den Heuvel)
14.00 - 16.00 | Energy Storage Day: Is er een verdienmodel voor grootschalige waterstofopslag? (Esther Vermolen, NAM/Shell)

Praktijktheater Binnenklimaat
10.30 - 11.00 | Workshop SolarFreezer: Warmtepomp systeem met thermische energie opslag (Jacques Mathijsen)

Praktijktheater Smart Energy
12.00 - 12.30 | Workshop Tienmorgen Advies: Waar moet u op letten bij nieuwbouw en renovatie? (Edwin Boerman)

Donderdag 14 oktober

Energie Theater
10.30 - 11.30 | Nog 14 maanden te gaan: Energielabel C verplichting voor kantoren - Willem Relou (Ministerie BZK)
10.30 - 11.30 | Nog 14 maanden te gaan: Energielabel C verplichting voor kantoren - Arjan Bertelink (SGS Search Ingenieursbureau B.V.)
11.30 - 12.30 | NTA8800 een goede impuls voor de energietransitie (Hugo Breuers, Breuers & Cobelens)
11.30 - 12.30 | NTA8800 een goede impuls voor de energietransitie (Rob Kotte, NEN)
13.00 - 14.30 | Kennismiddag VakMediaNet: Innovaties koudetechniek (Miranda Groot Zwaaftink)
15.00 - 16.00 | Slim ventileren in scholen (Jeroen Paas)
16.15 - 16.20 | Kennismaking met de start-ups van de energietransitie - Instruct Pro
16.20 - 16.25 | Kennismaking met de start-ups van de energietransitie - Sanura
16.25 - 16.30 | Kennismaking met de start-ups van de energietransitie - AORTA Logistics
16.30 - 16.35 | Kennismaking met de start-ups van de energietransitie - Urban Mobility Systems

Hertog Zaal
10.30 - 16.00  Gemeentedag Energietransitie (Anke van Hal)
10.30 - 16.00  Gemeentedag Energietransitie (Cor Brockhoven & Derk Hueting)

Praktijktheater Binnenklimaat
10.30 - 11.00 | Workshop SolarFreezer: Warmtepomp systeem met thermische energie opslag (Jacques Mathijsen)

Praktijktheater Smart Energy
12.00 - 12.30 | Workshop Tienmorgen Advies: Waar moet u op letten bij nieuwbouw en renovatie? (Edwin Boerman)