Taal
Bel ons voor info 0294 - 74 50 70

Totaal programma

Inhoudelijk programma 2018

Hieronder vindt u het programma overzicht van Vakbeurs Energie 2018. Bekijk hier het programma van Ecomobiel en Industrial Heat & Power.

Dit betreft een voorlopige outline, wijzigingen onder voorbehoud.

Dinsdag 9 oktober

10.15 - 10.30 uur          Opening Vakbeurs Energie

10.30 – 11.00 uur         Workshop BCRG: Energietransitie: Vakmanschap centraal!

10.30 – 11.00 uur         Workshop NVKL: Inleiding in kansen Warmtepompen

10.30 – 11.00 uur         Workshop HoCoSto: Actief Koelen, Passief Verwarmen.

10.30 – 11.00 uur          Workshop Klimaatexpert.com: Warmtepomp – Het creëren van draagvlak

10.30 - 11.45 uur          Openingsdebat: Samen werken in Transitie, met oa Lot van Hooijdonk

10.30 - 12.00 uur          Lancering van de Energieprestatie Monitoring Norm (Brede Stroomversnelling)

10.30 - 12.00 uur          Seminar Future Grid Labs i.s.m. SolarPlaza

11.00 - 11.30 uur          Workshop Recticel: BENG en Passiefhuis gaan heel goed samen

11.00 - 13.00 uur          Seminar Het Energielabel: ontwikkelingen gebundeld

11.15 - 11.45 uur          Workshop Exasun: BIPV van niche naar de nieuwe standaard

11.15 - 11.45 uur          Workshop NVDO: Klimaatinstallaties monitoren

11.15 - 11.45 uur          Workshop Itho Daalderop: Resultaten inzichtelijk van de eerst NoM renovatie bij Waterweg Wonen

11.15 - 11.45 uur          Workshop Energy eXchange Enablers: Autonomie als nieuwe grondstof! Technisch kan alles!

11.15 - 12.45 uur          Warmtepompen innovatieroute

11.30 - 11.50 uur          Workshop Brink Climate Systems: De zin en onzin over WTW

11.30 - 16.30 uur          Side-event: Seminar ‘Energie besparen doe je nu’ i.s.m. BZK en EZK en RVO

12.00 - 12.20 uur          Workshop Tonzon: Klimaateffect verduurzamen

12.00 – 12.30 uur          Workshop Essent: Wet Milieubeheer vs De Ondernemer

12.00 - 12.30 uur          Uitreiking Innovative Energy Solution Award 2018

12.00 - 12.30 uur          Workshop ZON: Gasvrij verduurzamen van de collectieve (bestaande) woningbouw

12.00 - 12.30 uur          Workshop ABB: NOM, aardgasloos of all-electric bouwen? In 5 stappen naar Smart Energy Management in de woning zonder gedoe.

12.00 - 12.30 uur          Workshop Brink Climate Systems: Met één kanaal verwarmen, koelen én ventileren

12.30 - 12.50 uur          Workshop Techcomlight: Daglicht: stimuleren versus simuleren

12.45 - 13.15 uur          Workshop Volgroen: Gebouw Gebonden Lease

12.45 - 13.15 uur          Workshop Energiemissie:Verduurzamen van uw vastgoed

12.45 - 13.15 uur          Workshop RVO.nl: De Business case voor duurzame stoom

12.45 - 13.15 uur          Workshop Bosch Thermotechniek: 83% aardgasbesparing zonder bouwkundige aanpassingen

13.00 - 14.00 uur          Innovatielezing: Versnelling energietransitie door blockchain

13.15 - 14.45 uur          Warmtepompen innovatieroute

13.30 - 14.00 uur          Workshop Zehnder: Hoeveel energie bespaart een balansventilatiesysteem in de praktijk?

13.30 - 14.00 uur          Workshop Kenter: De meetoplossing voor uw duurzame opwek of onderverhuur, die vrije keuze van leveranciers mogelijk
                                         maakt.

13.30 - 14.00 uur          Vraag het dé expert: pitch, vraag en antwoord over Energiemodules op de ABB stand

13.30 - 14.00 uur          Workshop Alklima: The Road to all-electric, Gasloos wonen en werken

13.30 - 14.45 uur          Workshop BodemenergieNL: Aardgas eruit, Bodemenergie erin!

14.00 - 14.20 uur          Workshop Jaga: Jaga Strada Hybrid

14.00 - 15.30 uur          NVDE: Klimaatakkoord: beleid en bedrijven van de nabije toekomst

14.00 - 16.00 uur          Seminar PV in de praktijk

14.00 - 16.00 uur          Besloten bijeenkomst VIB-FESI

14.15 - 14.45 uur          Workshop IsoBouw: Duurzaam energie besparen en opwekken

14.15 - 14.45 uur          Workshop Kieback&Peter Nederland B.V.:Heeft iemand de verwarming uitgedaan? De makkelijkste manier om energie te besparen

14.15 - 14.45 uur          Workshop RVO.nl: De naderende informatieplicht. Wat houdt dat in voor u?

14.30 - 15.15 uur          Workshop Inventum: Stap voor stap naar energieneutrale woningen

14.30 - 15.30 uur          Het grote aardgas (vrij) debat

15.00 - 15.30 uur          Workshop E-nolis: Roadmap to Paris Proof

15.00 - 15.30 uur          Workshop Cogen: PACE: Op weg naar een competitieve markt voor Brandstofcel WKK

15.00 - 15.30 uur          Workshop NVDO: Energietransitie van A naar DuurZaam

15.45 - 16.15 uur          Workshop Atechpro: Groene Warmte, met 100% geen gedoe garantie

15.45 - 16.15 uur          Kennismaking met de start ups van de energietransitie

15.45 - 16.15 uur         Workshop BCRG: Toepassen van innovatieve technieken bij de Energieprestatie van gebouwen (BENG)

Woensdag 10 oktober

10.15 - 10.45 uur          Dagopening door Doekle Terpstra, voorzitter, UNETO VNI

10.30 – 11.00 uur         Workshop HoCoSto: Actief Koelen, Passief Verwarmen.

10.30 – 11.00 uur         Workshop BCRG: Toepassen van innovatieve technieken bij de Energieprestatie van gebouwen (BENG)

10.30 – 11.00 uur         Workshop NVKL: Inleiding in kansen Warmtepompen

10.30 – 11.00 uur          Workshop Klimaatexpert.com: Warmtepomp – Het creëren van draagvlak

10.30 - 13.00 uur          Workshop: Betaalbaar BENG bouwen met de AZEB methode

10.30 – 12.30 uur            Besloten bijeenkomst “Manifest Zonnewarmte”, door Holland Solar

10.45 - 11.45 uur          Debat: wie zal dat betalen?

11.00 - 11.20 uur          Workshop Techcomlight: Daglicht: stimuleren versus simuleren

11.00 - 11.30 uur          Vraag het dé expert: pitch, vraag en antwoord over de Lokale Energie markt op de ABB stand

11.15 - 11.45 uur          Workshop Exasun: BIPV van niche naar de nieuwe standaard

11.15 - 11.45 uur          Workshop NVDO: Waterstof als energie- en grondstof

11.15 - 11.45 uur          Workshop Itho Daalderop: Resultaten inzichtelijk van de eerst NoM renovatie bij Waterweg Wonen

11.15 - 11.45 uur          Workshop Energy eXchange Enablers: Autonomie als nieuwe grondstof! Technisch kan alles!

11.30 - 11.50 uur          Workshop Recticel: BENG en Passiefhuis gaan heel goed samen

12.00 - 12.20 uur          Workshop Tonzon: Klimaateffectief verduurzamen

12.00 – 12.30 uur          Workshop Essent: Wet Milieubeheer vs De Ondernemer

12.00 - 12.30 uur          Workshop ZON: Gasvrij verduurzamen van de collectieve (bestaande) woningbouw

12.00 - 12.30 uur          Workshop ABB: NOM, aardgasloos of all-electric bouwen? In 5 stappen naar Smart Energy Management in de woning zonder gedoe.

12.00 - 12.30 uur          Workshop Brink Climate Systems: Met één kanaal verwarmen, koelen én ventileren

12.00 - 13.00 uur           Innovaties in gebouwverlichting

12.15 - 17.00 uur          Side-event: Nederlands Warmtepompcongres

12.30 - 12.50 uur          Workshop Inventum: Stap voor stap naar energieneutrale woningen.

12.45 - 13.15 uur          Workshop Volgroen: Gebouw Gebonden Lease

12.45 - 13.15 uur          Workshop Energiemissie: Verduurzamen van uw vastgoed

12.45 - 13.15 uur         Workshop RVO.nl: Netwerken en samen werken in Transitie

12.45 - 13.15 uur          Workshop Bosch Thermotechniek: 83% aardgasbesparing zonder bouwkundige aanpassingen

13.00 - 13.15 uur          Side-event: Uitreiking UNETO VNI Innovatie Awards (t.t.v. het Nederlands Warmtepompencongres)

13.15 - 14.15 uur          Energiebesparing Brabantse kantoren

13.30 - 14.00 uur          Workshop Zehnder: Hoeveel energie bespaart een balansventilatiesysteem in de praktijk?

13.30 - 14.00 uur          Workshop Kenter: Uw middenspanningsinstallatie klaar voor de toekomst?

13.30 - 14.00 uur          Workshop Alklima: The Road to all-electric, Gasloos wonen en werken

13.30 - 14.45 uur          Workshop Gebruikersplatform Bodemenergie: Een schat aan ervaring

13.30 - 15.30 uur          FedeC Themabijeenkomst Duurzame Mobiliteit

14.00 - 14.20 uur         Workshop Brink Climate Systems: De zin en onzin over WTW

14.00 - 16.00 uur          Energy Storage Day: Energieopslag en –conversie gamechanger van het klimaatakkoord!

14.00 - 16.00 uur          Energieopslag en -conversie gamechanger van het klimaatakkoord!

14.15 - 14.45 uur          Workshop IsoBouw: Duurzaam energie besparen en opwekken

14.15 - 14.45 uur          Workshop Kieback&Peter Nederland B.V.:Heeft iemand de verwarming uitgedaan? De makkelijkste manier om energie te besparen

14.15 - 14.45 uur          Workshop RVO.nl: Alles voor uw komende SDE+ aanvraag!

14.30 - 15.15 uur         Workshop Jaga: Oxygen2 in BENG

14.30 - 15.30 uur         Ronde Tafel ABB: Nederland energieneutraal: van woning tot wijk, we komen verder door te doen

15.00 - 15.30 uur          Workshop E-nolis: Roadmap to Paris Proof

15.00 - 15.30 uur          Workshop NVDO: Techniek als basis voor de energietransitie

15.00 - 15.30 uur          Workshop Cogen: PACE: Op weg naar een competitieve markt voor Brandstofcel WKK

15.00 - 16.30 uur          Besloten bijeenkomst Provincie Brabant

15.45 - 16.15 uur           Workshop Atechpro: Groene Warmte, met 100% geen gedoe garantie

15.45 - 16.15 uur          Kennismaking met de start ups van de energietransitie

15.45 - 16.15 uur          Workshop BCRG: Energietransitie: Vakmanschap centraal!

16.00 - 18.00 uur          Hé van Empel Kennis event: De laatste ontwikkelingen op inspectiegebied met de focus op wet- en regelgeving en SCIOS

Donderdag 11 oktober

10.30 – 11.00 uur         Workshop BCRG: Toepassen van innovatieve technieken bij de Energieprestatie van gebouwen (BENG)

10.30 – 11.00 uur         Workshop HoCoSto: Actief Koelen, Passief Verwarmen.

10.30 – 11.00 uur         Workshop NVKL: Inleiding in kansen Warmtepompen

10.30 – 11.00 uur         Workshop Klimaatexpert.com: Warmtepomp – Het creëren van draagvlak

10.30 - 11.30 uur          Informatieplicht en energiebesparende maatregelen voor bedrijven (milieuwetgeving)

10.30 - 12.00 uur          Rol van REA's in de energietransitie

10.30 - 17.00 uur          Gemeentedag Energietransitie

11.00 - 11.20 uur         Workshop Brink Climate Systems: De zin en onzin over WTW

11.00 - 11.30 uur          Vraag het dé expert: pitch, vraag en antwoord over Batterij & Opslag op de ABB stand

11.15 - 11.45 uur          Workshop Exasun: BIPV van niche naar de nieuwe standaard

11.15 - 11.45 uur          Workshop NVDO: Warmtepompen cruciaal bij de elektrificatie van de industrie

11.15 - 11.45 uur          Workshop Itho Daalderop: Resultaten inzichtelijk van de eerst NoM renovatie bij Waterweg Wonen

11.15 - 11.45 uur          Workshop Energy eXchange Enablers: Autonomie als nieuwe grondstof! Technisch kan alles!

11.15 - 12.45 uur          Warmtepompen innovatieroute

11.30 - 11.50 uur         Workshop Tonzon: Klimaateffectief verduurzamen

11.45 - 12.15 uur          Wat betekent de energietransitie voor het MKB?

12.00 - 12.20 uur         Workshop Jaga: Oxygen2 in BENG

12.00 – 12.30 uur          Workshop Essent: Wet Milieubeheer vs De Ondernemer

12.00 - 12.30 uur          Workshop ZON: Gasvrij verduurzamen van de collectieve (bestaande) woningbouw

12.00 - 12.30 uur          Workshop ABB: NOM, aardgasloos of all-electric bouwen? In 5 stappen naar Smart Energy Management in de woning zonder gedoe.

12.00 - 12.30 uur          Workshop Brink Climate Systems: Met één kanaal verwarmen, koelen én ventileren

12.30 - 12.50 uur         Workshop Inventum: Stap voor stap naar energieneutrale woningen

12.30 - 14.00 uur          Energie- en meetdata

12.45 - 13.15 uur          Workshop Volgroen: Gebouw Gebonden Lease

12.45 - 13.15 uur          Workshop Energiemissie:Verduurzamen van uw vastgoed

12.45 - 13.15 uur          Workshop RVO.nl: Informatiesessie SDE+ najaarsronde 2018

12.45 - 13.15 uur          Workshop Bosch Thermotechniek: 83% aardgasbesparing zonder bouwkundige aanpassingen

13.00 - 14.00 uur         Studentenmiddag: Samen werken in Transitie 

13.15 - 14.45 uur          Warmtepompen innovatieroute

13.30 - 14.00 uur          Workshop Zehnder: Hoeveel energie bespaart een balansventilatiesysteem in de praktijk?

13.30 - 14.00 uur          Workshop Kenter: Voorkom schade aan uw apparatuur, meet u al uw power quality?

13.30 - 14.00 uur          Workshop Alklima: The Road to all-electric, Gasloos wonen en werken

13.30 - 14.45 uur          Workshop BodemenergieNL: Aardgas eruit, Bodemenergie erin!

14.00 - 14.20 uur         Workshop Recticel: BENG en Passiefhuis gaan heel goed samen

14.15 - 14.45 uur          Workshop IsoBouw: Duurzaam energie besparen en opwekken

14.15 - 14.45 uur          Workshop Kieback&Peter Nederland B.V.:Heeft iemand de verwarming uitgedaan? De makkelijkste manier om energie te besparen

14.15 - 14.45 uur          Workshop RVO.nl: CO2 reductie: Kansrijk voor industrie?

14.30 - 15.15 uur         Workshop Stichting PassiefBouwen: PassiefBouwen in vogelvlucht

14.30 - 15.30 uur          Visie 2020 op energiebesparing op de gebouwschil

15.00 - 15.30 uur          Workshop Cogen: PACE: Op weg naar een competitieve markt voor Brandstofcel WKK

15.00 - 15.30 uur          Workshop E-nolis: Roadmap to Paris Proof

15.00 - 15.30 uur          Workshop NVDO: Innovatief en duurzaam gebruik van Waterstof

15.45 - 16.15 uur          Workshop Atechpro: Groene Warmte, met 100% geen gedoe garantie

15.45 - 16.15 uur          Kennismaking met de start ups van de energietransitie

15.45 - 16.15 uur          Workshop BCRG: Energietransitie: Vakmanschap centraal!